czwartek, 12 lutego 2015

Po namyśle...

Cóż, po wczorajszych wyznaniach dużo myślałam i  zdecydowałam, że nieważne co się dzieje i co będzie się dziać, zawsze trzeba iść do przodu. Nie ważne ile osób stanie ci na drodze i ile będziesz musiał się nacierpieć, nigdy nie wolno w siebie zwątpić i nie wolno porzucać swoich marzeń. Jeśli o czym marzysz, jeśli czegoś chcesz to nie czekaj do jutra, nie czekaj  aż samo przyjdzie i nie słuchaj innych. To Twoje życie  i to Ty będziesz żałować, jeśli nie zdobędziesz tego o co walczyłeś. To Ty będziesz żałować, że słuchając innych, czy czekając, nie zdobyłeś tego o czym zawsze marzyłeś. To właśnie Ty nie oni będziesz żałował. Tylko  Ty i nikt inny masz prawo decydować o twoim życiu. Jeśli posłuchasz tych, którzy źle Ci życzą nigdy nie osiągniesz celu,a na dodatek usłyszysz ich usatysfakcjonowany wygraną śmiech.  Oni będą się cieszyć z Twojego nieszczęścia.
Dlatego musisz zapamiętać, żeby zawsze słuchać i radzić się tylko i wyłącznie tych osób, które chcą ci pomóc. Te osoby mają nawet nazwę- przyjaciele. To właśni oni będą z Tobą gdy osiągniesz swój cel, ale będą z Tobą też wtedy gdy zbłądzisz i poniesiesz porażkę, będą po to, żeby pomóc Ci się wtedy podnieść. Właśnie wtedy gdy upadniesz. Oni nigdy nie będą życzyć Ci źle i Ci pomogą, ale tylko do ciebie należy wybór. Tylko Ty możesz wybrać, czy chcesz być szczęśliwy i dzielić się tym szczęściem z przyjaciółmi, czy chcesz porzucić wszystko o czym zawsze marzyłeś tylko dlatego, że ta droga jest łatwiejsza.

Życzę Wam wszystkim z tego miejsca, by nikt nigdy nie sprawił, że choć na chwilę zwątpicie w siebie, byście zdobyli swój cel i byli szczęśliwi, ale przy tym nie zapomnieli o tych, którzy Was wspierali podczas tej drogi i żebyście nigdy nie zapomnieli co jest naprawdę ważne i nie da się tego kupić za żadne pieniądze świata- miłość, przyjaźń i szczęście.

2 komentarze:

  1. Mądre słowa, ale to nie jest wcale takie łatwe jak się nie ma osoby, która by nas w tym wspierała. I również życzę Ci tego samego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przede wszystkim życze Ci aby Twoje życia już nigdy tak bardzo Cię nie rozczarowało.

    OdpowiedzUsuń